Відразу вибачте за деяку банальність наступної фрази, але тут від неї просто не можна не втриматися. Весна – це завжди неймовірне оновлення природи! Оновлення, якого ми всі так чекаємо протягом похмурих і дещо сумних осінньо-зимових місяців. І от – маємо! За вікнами наших осель – знову вона! Весна! Тут навіть у найзавзятішого песиміста в душі щось тренькне передчуттям чогось нового, підсвідомого жаданого і очікуваного!

Тож, ще зовсім трохи і народ масово висипе на свіже повітря, де прагнитеме проводити практично весь вільний час. Дихаючи на повні груди свіжим весняним повітрям, підставляти обличчя сонечку, що невдовзі почне помітно пригрівати. Одним словом, народ буде просто радіти життю!

А щоб ще більш підсолодити ці найприємніші очікування, ось вам інформація, яка лягає точнісінько в тему. Суть її в тому, що вже у квітні-травні цього року в столиці відкриють після капітального ремонту відразу п’ять парків! А саме: парк «Партизанська слава» (Дарницький район), другі черги парків на Сирці (Шевченківський район) і на Троєщині (Деснянський район), а також парки «Совки» (Святошинський район) і «Лебединий» (Дарницький район).

За повідомленням міської влади, на оновлення та капремонт зелених зон буде виділено майже 500 млн грн.

Тішить душу представників ГО «Центр Розвитку Міста Києва» і той факт, що за останні п’ять років зусиллями зеленбудівців в нашому рідному місті провели капітальний і локальний ремонти 414 парків і скверів. Це більше половини від загальної кількості, що є в столиці.

Нам, як, втім, і вам дуже приємна така прекрасна констатація позитивної динаміки розвитку і розквіту красеня Києва!

І, так, з весною нас всіх!

Категорії: МістоНовини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *