Класна новина для киян та гостей столиці! У декількох парках, скверах і зонах відпочинку Києва планують провести капітальні ремонти та зробити їх більш комфортними для відвідуваннь.

Деснянський район

У сквері між будинками № 5А та №7А на вулиці Лєскова посіють газони, висадять дерева, встановлять лавочки і урни, а на спортивному майданчику покладуть гумову плитку з бордюром та встановлять тренажери.

Дніпровський район

У зоні відпочинку “Центральна” і на прилеглій до неї території на Трухановому острові встановлять пляжні лежаки, душові, роздягальні, вишку для рятувальників, скалодром, столи для настільного тенісу, дитячий майданчик, мотузкове містечко, майданчик для відпочинку з гамаками і майданчик з арт-об’єктами.

Печерський район

– У парку “Маріїнський” відремонтують дитячий майданчик: встановлять гойдалки, батут, ігрові комплекси, тросову піраміду, пісочницю, розвиваючу панель, покладуть тротуарну і гумову плитку. Також облаштують місце для гри з м’ячем.

– На озері “Глинка” відрегулюють рівень води і укріплять береги.

Подільський район

У парку на вулиці Правди, 70-76 встановлять паркові лавочки і урни, металеву огорожу пандуса, покладуть тротуарну плитку, посіють газони, а також облаштують майданчик для вигулу собак.

Солом’янський район

У сквері на вулиці Уманській, 47 покладуть тротуарну плитку, прокладуть нову доріжку, встановлять лавочку і урни.

Святошинський район

У сквері на вулиці Івана Крамського, 10 поставлять паркан, встановлять лавочки, урни та вуличні світильники на сонячних батареях, посіють газони. На дитячому майданчику покладуть гумову плитку та встановлять ігровий комплекс.

Шевченківський район

– У ландшафтному парку “Смородинський” посіють газони, пішохідні доріжки покриють новою тротуарною плиткою. На дитячих майданчиках покладуть гумову плитку, на майданчику для вигулу собак покладуть бетонний фундамент і встановлять огорожу.

– У сквері на вулиці Лук’янівській, 11А пішохідні доріжки покриють тротуарною плиткою, посіють газони, встановлять паркові лавочки, урни, декоративний паркан і бетонні сходи з поручнями. На дитячих майданчиках покладуть гумову плитку, встановлять спортивний та ігровий комплекси.

Категорії: МістоНовини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *