Підняти цю делікатну тему своїх обранців в певному сенсі примусили самі ж кияни. Бо вже несила, вибачте, терпіти хронічну нестачу місць, куди, як то кажуть, королі ходять без світи. Що й казати, проблема більше ніж нагальна. Не з чуток знайома практично кожному з нас…

Вочевидь саме тому автори петиції № 4636 під назвою «Створення мережі громадських вбиралень у м. Києві» буквально в лічені дні назбирали необхідні 10 тисяч підписів і отримали можливість донести свою ініціативу до Київської міської ради.

У минулому, йдеться, зокрема, в документі, кожен київський парк був оснащений безкоштовною громадською вбиральнею. У 90-і роки більшість з них була закрита, частина просто закинута, частину переформатували у ресторани, як, наприклад, на Русанівській набережній. Нові ж громадські вбиральні так і не з’явились. Наразі у Києві – десятки зачинених туалетів у парках, громадських місцях та підземних переходах.

«Туалетне» питання потрапило до комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу. Її члени запевнюють громадськість, що не тільки проконтролюють стан виконання петиції, але й зроблять все можливе, щоб збільшити кількість столичних туалетів, враховуючи при цьому потреби громадян із особливостями зору та рухового апарату.

Впевнені, що будь-кого не те що приємно здивує, а просто вразить новина про те, що сучасні вбиральні можуть з`явитися, приміром, на станціях метро! Уявіть, наскільки ще більш комфортнішим стане перебування в підземці! В тому сенсі, що «облегшені» люди практично 100-відсотково більш ввічливіші, добріші і точно – спокійніше!

Категорії: МістоНовини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *