Протягом лютого з ініціативи громадської організації «Центр Розвитку Міста Києва» пройде масштабне опитування водіїв столиці. Мета масового анкетування за посиланням http://www.citycenter.kiev.ua/anketa/ – виявлення найбільш гострих проблем на дорогах мегаполісу безпосередньо з точки зору його жителів.

В результаті аналізу отриманих даних будуть визначені найменш зручні для проїзду відрізки столичних доріг, а також неблагополучні наземні пішохідні переходи.

Проект «Мій комфортний шлях в місті» є логічним продовженням самого масштабного проекту столиці в цій сфері – «Безпека на дорогах», з яким ЦРМК стартувала більше двох років тому.

«У 2018-2019 роках представниками «Центру Розвитку Міста Києва» була зібрана і систематизована інформація про 248 адреси пішохідних переходів, які кияни вважають найбільш небезпечними, – розповідає один з ініціаторів створення ЦРМК, відомий громадський діяч Людмила Костенко. – В результаті ми презентували унікальну карту, яка демонструє найбільш небезпечні переходи Києва. Оскільки на сьогоднішній день облаштовано належним чином лише 15 з них, прийнято рішення продовжити системну роботу в цьому надзвичайно важливому для розвитку нашого міста напрямку».

Анкетування триватиме два тижні. Його результати будуть опубліковані на сторінці громадської організації «Центр Розвитку Міста Києва» в соціальній мережі Facebook.


2 коментарі

Денис · 04.02.2020 о 15:01

Добрый день! Интересно а почему программа «Мій комфортний шлях в місті», рассчитана только на мнение водителей автомобилей? Разве сотни тысяч киевлян не пользуются ежедневно общественным транспортом? Может стоит все таки опрос производить включая мнения и пассажиров трамваев троллейбусов, автобусов и т.д.?

Відповідай чесно: київських водіїв опитають з приводу безпеки на дорогах — prokiev.com.ua · 04.02.2020 о 16:12

[…] пройти опитування з приводу проблем на дорогах. Про це повідомили в організації «Центр розвитку […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *