Про те, що час плине дуже швидко можна судити не тільки з того, як швидко ростуть сусідські діти, але й по тому, що – «ой, не встигли озирнутися, а вже ГБ-5 на носі!».

Отже, друзі наші, столичні активісти, наразі вже маємо конкретні дати, коли можна подавати свої проєкти на розгляд громадської бюджетної комісії – з 17 лютого до 11 березня!

Варто зауважити, що, як і попередні кампанії, ГБ-5 матиме деякі особливості і цікавинки. Перш за все, запланована сума на реалізацію ініціатив-переможців буде вище від ГБ-4 на 10 млн грн і складе 170 млн грн. А все завдяки тому, що депутати Київради підтримали проєкт рішення про внесення змін до Положення про Громадський бюджет.

За новими правилами, великі проєкти ГБ визначені у межах – 1-3 млн грн, малі – 100-999 тис. грн.

Столичні депутати удосконалили і процедуру експертизи проєктів ГБ. У разі потреби їх можуть допрацювати разом із командою ініціаторів протягом 30 днів. При цьому для уникнення конфлікту інтересів усі учасники громадської бюджетної комісії віднині не зможуть бути лідерами чи членами команд проєктів.

А от новина про те, що участь у реалізації одного із найпопулярніших та наймасштабніших столичних проєктів (маємо на увазі Громадський бюджет) також можуть столичні студенти вже просто відверто радує! Адже долучення молоді до розвитку і розквіту столиці рідної держави – справа цілком логічна і вочевидь крута!

Категорії: МістоНовини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *