15 липня готель «Дніпро» приватизували за 1.1 млрд гривень. Ця подія спричинила багато розмов про те, з якою метою купили такий великий об’єкт. Дехто навіть припускав, що там відкриється казино.

Зрештою, завіса інтриги впала і стало відомо, що готель належить українським айтішникам, які планують з нього зробити осередок українського (і не тільки) кіберспорту. Як зазначив один из із нових власників готелю «Дніпро», (а за сумісництвом і засновник кіберкоманди NAVI) Олександр Кохановський, новопридбаний об’єкт стане першим у світі готелем, повністю підготовленим для кіберспортивних івентів. Там будуть не тільки кращі номери та ресторани, але й тренувальні зони, кіберспортивна сцена, спеціальні номери для професійних гравців, а також найкращий у світі players ‘lounge.

Це означає, що такий проект може залучити інвестиції з-за кордону, адже в провідних країнах світу (таких як США, Китай та Південна Корея) кіберспорт знаходиться на досить високому рівні, а на його фінансування виділяються великі кошти.

“Ми бачимо «Дніпро» стратегічним об’єктом, який дасть нам унікальні конкурентні переваги та сильно підніме маржинальність багатьох наших бізнесів”, — додав Олександр Кохановський.

Категорії: МістоНовини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *