«Безпечна дорога до школи» – проєкт КМДА, який передбачає покращення інфраструктури та безпеки дорожнього руху біля всіх навчальних закладів столиці. І зараз тривають роботи, які мають комплексний характер: від відновлення покриття тротуарів і нанесення дорожньої розмітки до влаштування пристроїв примусового зниження швидкості та тактильної плитки для безпечного пересування дітей із вадами зору.

Як раз під час карантину, у травні, встановили острівці безпеки біля спеціалізованої школи №181 та середньої загальноосвітньої школи №146. А «лежачі поліцейські» з’явились біля таких дошкільних навчальних закладів: №143, 197, 257, 277, 348, 725. А також навчального закладу «Берегиня», спеціалізованої школи № 139 та Центру дітей та юнацтва Оболонського району. Крім того, біля 24 шкіл облаштували тактильну плитку.

Ми, як ГО, продовжуємо спостерігати за всіма нововведеннями на дорогах і сподіваємось, що такі зміни – це тільки початок. І відповідальні департаменти все ж таки доведуть справу до кінця, зробивши простір для школярів да дошкільнят дійсно безпечним.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *